Výsledková listina turnaje Došťouch sezóny 2015/2016 - 9-ball 25.6.2016, Billiard club Řipská

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Jan Meisner BC Harlequin Praha 44 : 19 2,32 (2,15) 100
2. Jan Suchánek Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 42 : 22 1,91 (1,63) 80
3. Michal Gavenčiak Billiard Stars 47 : 20 2,35 (2,15) 63
4. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 38 : 40 0,95 (0,83) 63
5. Márijo Marič SK Billard Centrum Praha 33 : 22 1,50 (1,38) 48
6. Dávid Erös Řipská Billiard club 26 : 15 1,73 (1,11) 48
7. Adam Houdek Řipská Billiard club 26 : 19 1,37 (0,92) 48
8. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 28 : 15 1,87 (0,80) 48
9. Martin Kuník 24 : 15 1,60 (1,57) 35
10. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 25 : 23 1,09 (1,00) 35
11. Jan Bröschel Řipská Billiard club 20 : 19 1,05 (0,88) 35
12. Marek Hajdovský MPC Pardubice z.s. 22 : 12 1,83 (0,86) 35
13. Jiří Vacek SK Billard Centrum Praha 21 : 21 1,00 (0,73) 35
14. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 19 : 21 0,90 (0,70) 35
15. Leoš Toms SK Billard Centrum Praha 17 : 16 1,06 (0,43) 35
16. Pavel Zeman Řipská Billiard club 17 : 20 0,85 (0,00) 35
17. Bert Ramp Řipská Billiard club 18 : 17 1,06 (0,80) 25
18. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 16 : 17 0,94 (0,60) 25
19. Luboš Louda Billiard Stars 17 : 16 1,06 (0,60) 25
20. Miroslav Dorobant Řipská Billiard club 16 : 17 0,94 (0,60) 25
21. Zaid Al-Tamimi SK Billard Centrum Praha 11 : 18 0,61 (0,40) 25
22. Josef Velíšek Sportovní billiard Plzeň, z.s. 14 : 16 0,88 (0,20) 25
23. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 14 : 19 0,74 (0,20) 25
24. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 11 : 17 0,65 (0,00) 25
25. Jan Šafařík Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 16 : 14 1,14 (1,00) 25
26. Petr Valič Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 12 : 13 0,92 (1,00) 25
27. Libor Mičkal Billiard Club Příchovice, z.s. 11 : 12 0,92 (1,00) 25
28. Aleš Janošťák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 10 : 12 0,83 (1,00) 25
29. John McGowan 14 : 17 0,82 (1,00) 25
30. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 10 : 15 0,67 (1,00) 25
31. Miloslav Borkovec Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 8 : 13 0,62 (1,00) 25
32. Pablo Venteo 9 : 15 0,60 (1,00) 25
33. Giacomo Scodinu 13 : 13 1,00 (1,00) 18
34. Jan Čermák Biliar klub Ekvita Kladno 11 : 17 0,65 (1,00) 18
35. Erik Kůs SK Delta Billiard Brno 8 : 16 0,50 (1,00) 18
36. Vojtěch Juliš Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 8 : 16 0,50 (1,00) 18
37. Marek Škoda Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 7 : 15 0,47 (1,00) 18
38. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 7 : 16 0,44 (1,00) 18
39. Václav Květoň Billiard Stars 7 : 16 0,44 (1,00) 18
40. Karel Fiala Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 6 : 16 0,38 (1,00) 18
41. Marcel Duchek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 : 20 0,30 (1,00) 18
42. Kevin Capuder 3 : 20 0,15 (1,00) 18
43. Serge Dupraz Billiard Club Balabuška, z.s. 0 : 0 0,00 (1,00) scr.