Skupina A herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Michal Gavenčiak Dávid Erös Mistr SafiMartina Valentová Mistr Pablovýhryskórepořadí
Michal Gavenčiak - 1:44:04:04:1313:52.
Dávid Erös 4:1 - 4:04:04:3416:41.
Mistr Safi0:40:4 - 4:30:414:154.
Martina Valentová 0:40:43:4 - 2:405:165.
Mistr Pablo1:43:44:04:2 - 212:103.
Skupina B herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Jan Bröschel Petr Urban Aleš DohaninecJaroslav Tichý Jaromír Linha výhryskórepořadí
Jan Bröschel - 4:14:04:04:0416:11.
Petr Urban 1:4 - 4:24:13:4212:112.
Aleš Dohaninec0:42:4 - 1:42:405:165.
Jaroslav Tichý 0:41:44:1 - 4:029:93.
Jaromír Linha 0:44:34:20:4 - 28:134.
Skupina C herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Jan Meisner Jan TemmlKateřina ZárubováPan Výdavýhryskórepořadí
Jan Meisner - 4:14:04:3312:41.
Jan Temml1:4 - 4:21:416:103.
Kateřina Zárubová0:42:4 - 2:404:124.
Pan Výda3:44:14:2 - 211:72.
Skupina D herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Dušan Nohynek Calvin Washburn Filip HetfleišOndřej Votava Jan Volf výhryskórepořadí
Dušan Nohynek - 4:24:24:34:2416:91.
Calvin Washburn 2:4 - 4:04:14:1314:62.
Filip Hetfleiš2:40:4 - 4:12:418:134.
Ondřej Votava 3:41:41:4 - 2:407:165.
Jan Volf 2:41:44:24:2 - 211:123.
Skupina E herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Erik Kůs Eva Mašková Mistr OmidSlavomír Dorobant Martina Liebová výhryskórepořadí
Erik Kůs - 4:14:04:34:0416:41.
Eva Mašková 1:4 - 4:21:44:1210:113.
Mistr Omid0:42:4 - 0:40:402:165.
Slavomír Dorobant 3:44:14:0 - 4:0315:52.
Martina Liebová 0:41:44:00:4 - 15:124.
Skupina F herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Miroslav Dorobant Leoš Toms Michal Měcháček Zaid Al-Tamimi Zoltán Duna výhryskórepořadí
Miroslav Dorobant - 4:34:34:14:2416:91.
Leoš Toms 3:4 - 2:41:42:408:165.
Michal Měcháček 3:44:2 - 4:10:4211:113.
Zaid Al-Tamimi 1:44:11:4 - 3:419:134.
Zoltán Duna 2:44:24:04:3 - 314:92.
Skupina G herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Robin Vladyka Bert Ramp Radomír Mlýnek Márijo Marič Aleš Janošťák výhryskórepořadí
Robin Vladyka - 1:44:11:41:417:134.
Bert Ramp 4:1 - 4:24:04:1416:41.
Radomír Mlýnek 1:42:4 - 1:41:405:165.
Márijo Marič 4:10:44:1 - 0:428:103.
Aleš Janošťák 4:11:44:14:0 - 313:62.
Skupina H herna  Billiard club Řipská, 9-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Daniel Pokrývka Alexander Samorodov Tomáš JůnaPetr Zuklín Michal Sjatkovský výhryskórepořadí
Daniel Pokrývka - 2:42:44:04:2212:102.
Alexander Samorodov 4:2 - 4:34:02:4314:91.
Tomáš Jůna4:23:4 - 3:44:1214:113.
Petr Zuklín 0:40:44:3 - 4:128:124.
Michal Sjatkovský 2:44:21:41:4 - 18:145.