Skupina A herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jan Meisner Michal Gavenčiak Lukáš Moravec Lukáš Hampl výhryskórepořadí
Jan Meisner - 5:45:05:0315:41.
Michal Gavenčiak 4:5 - 5:05:1214:62.
Lukáš Moravec 0:50:5 - 5:315:133.
Lukáš Hampl 0:51:53:5 - 04:154.
Skupina B herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Petr Urban Tomáš Praus Luboš Louda Tom Kurz výhryskórepořadí
Petr Urban - 4:55:05:0214:52.
Tomáš Praus 5:4 - 5:15:3315:81.
Luboš Louda 0:51:5 - 5:316:133.
Tom Kurz 0:53:53:5 - 06:154.
Skupina C herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jakub Stuna František Kotršál Jan Bröschel Jan Kotěra výhryskórepořadí
Jakub Stuna - 5:45:12:5212:101.
František Kotršál 4:5 - 3:55:1112:113.
Jan Bröschel 1:55:3 - 5:1211:92.
Jan Kotěra 5:21:51:5 - 17:124.
Skupina D herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
David Žalman Serge Dupraz René Kulas Radek Růčka výhryskórepořadí
David Žalman - 5:15:12:5212:72.
Serge Dupraz 1:5 - 2:53:506:154.
René Kulas 1:55:2 - 3:519:123.
Radek Růčka 5:25:35:3 - 315:81.
Skupina E herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Dávid Erös Petr Janoušek Balan Arivukkannan Lukáš Chábek výhryskórepořadí
Dávid Erös - 5:12:55:0212:61.
Petr Janoušek 1:5 - 5:15:0211:62.
Balan Arivukkannan 5:21:5 - 5:0211:73.
Lukáš Chábek 0:50:50:5 - 00:154.
Skupina F herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Marek Hajdovský Lukáš Bernášek Bert Ramp Petra Krulichová výhryskórepořadí
Marek Hajdovský - 5:25:05:0315:21.
Lukáš Bernášek 2:5 - 5:35:0212:82.
Bert Ramp 0:53:5 - 5:018:103.
Petra Krulichová 0:50:50:5 - 00:154.
Skupina G herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Adam Houdek Martin Kníže Mykola Mokrousov seniorTomáš Ullmann výhryskórepořadí
Adam Houdek - 4:55:05:2214:72.
Martin Kníže 5:4 - 5:35:1315:81.
Mykola Mokrousov senior0:53:5 - 1:504:154.
Tomáš Ullmann 2:51:55:1 - 18:113.
Skupina H herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Petr Brancuský Petr Vondráček Miroslav Dorobant Martin Volf výhryskórepořadí
Petr Brancuský - 4:53:55:2112:123.
Petr Vondráček 5:4 - 5:45:2315:101.
Miroslav Dorobant 5:34:5 - 5:2214:102.
Martin Volf 2:52:52:5 - 06:154.
Skupina I herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Pavel Tužil Longdi Zhou Václav Květoň Jan Strádal výhryskórepořadí
Pavel Tužil - 5:35:25:4315:91.
Longdi Zhou 3:5 - 5:35:4213:122.
Václav Květoň 2:53:5 - 4:509:154.
Jan Strádal 4:54:55:4 - 113:143.
Skupina J herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jiří Vacek Michal Horák Michal Sjatkovský Lucie Baranová výhryskórepořadí
Jiří Vacek - 5:23:55:0213:72.
Michal Horák 2:5 - 2:55:019:103.
Michal Sjatkovský 5:35:2 - 5:1315:61.
Lucie Baranová 0:50:51:5 - 01:154.
Skupina K herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Robin Vladyka Alexander Samorodov Christos Seizis Pavel Weber výhryskórepořadí
Robin Vladyka - 2:52:55:119:113.
Alexander Samorodov 5:2 - 4:55:2214:92.
Christos Seizis 5:25:4 - 5:2315:81.
Pavel Weber 1:52:52:5 - 05:154.
Skupina L herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Zdeněk Vobořil Erik Kůs Aleš Janošťák Christopher Can výhryskórepořadí
Zdeněk Vobořil - 2:55:45:1212:103.
Erik Kůs 5:2 - 1:55:2211:92.
Aleš Janošťák 4:55:1 - 5:2214:81.
Christopher Can 1:52:52:5 - 05:154.
Skupina M herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Josef Nechvíle Filip Lebduška David Dittrich Jakub Hanzlík výhryskórepořadí
Josef Nechvíle - 2:55:05:1212:62.
Filip Lebduška 5:2 - 5:24:5214:91.
David Dittrich 0:52:5 - 5:117:113.
Jakub Hanzlík 1:55:41:5 - 17:144.
Skupina N herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Zoltán Duna Márijo Marič Milan Ugrin Libor Mičkal Jaromír Linha výhryskórepořadí
Zoltán Duna - scr.5:15:45:3315:81.
Márijo Marič scr. - scr.scr.scr.00:05.
Milan Ugrin 1:5scr. - 1:52:504:154.
Libor Mičkal 4:5scr.5:1 - 5:4214:102.
Jaromír Linha 3:5scr.5:24:5 - 112:123.
Skupina O herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Pavel Halamka Pavel Balaštík David Christou Roman Kára ml.Josef Eliáš výhryskórepořadí
Pavel Halamka - 1:55:05:25:2316:92.
Pavel Balaštík 5:1 - 5:05:15:1420:31.
David Christou 0:50:5 - 5:35:1210:143.
Roman Kára ml.2:51:53:5 - 5:3111:184.
Josef Eliáš 2:51:51:53:5 - 07:205.
Skupina P herna  Balabuška Praha, 8-ball, 5 vítězných her, 2 postupující
Jaroslav Tichý Jaroslav Chytráček Tomáš Kopecký Milan Vašata Milan Tomeček výhryskórepořadí
Jaroslav Tichý - 2:55:35:25:0317:102.
Jaroslav Chytráček 5:2 - 5:35:25:3420:101.
Tomáš Kopecký 3:53:5 - 5:14:5115:163.
Milan Vašata 2:52:51:5 - 5:0110:154.
Milan Tomeček 0:53:55:40:5 - 18:195.