Výsledková listina turnaje Česká poolová tour Open 9 ball 2.6.2018, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak Billiard Stars 52 : 24 2,17 (2,17) 8000
2. Josef Velíšek Sportovní billiard Plzeň, z.s. 47 : 40 1,18 (1,18) 6400
3. Jan Meisner BC Harlequin Praha 32 : 20 1,60 (1,60) 5120
4. Zoltán Duna Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 35 : 37 0,95 (0,95) 5120
5. Marek Hajdovský MPC Pardubice z.s. 27 : 14 1,93 (1,93) 4096
6. Pavel Tužil MPC Pardubice z.s. 24 : 14 1,71 (1,71) 4096
7. David Žalman MPC Pardubice z.s. 35 : 22 1,59 (1,59) 4096
8. Aleš Janošťák Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 28 : 21 1,33 (1,33) 4096
9. Petr Urban DUNS Benátky n.J., z.s. 15 : 9 1,67 (1,67) 3277
10. Jakub Stuna Billiard Club Příchovice, z.s. 18 : 12 1,50 (1,50) 3277
11. René Kulas SK Billard Centrum Praha 23 : 16 1,44 (1,44) 3277
12. Calvin Washburn Řipská Billiard club 32 : 23 1,39 (1,39) 3277
13. Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha 16 : 12 1,33 (1,33) 3277
14. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 26 : 20 1,30 (1,30) 3277
15. Filip Lebduška MPC Pardubice z.s. 30 : 27 1,11 (1,11) 3277
16. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 27 : 28 0,96 (0,96) 3277
17. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 22 : 15 1,47 (1,47) 2621
18. Martin Galuška SK Delta Billiard Brno 20 : 19 1,05 (1,05) 2621
19. Jan Kotěra DUNS Benátky n.J., z.s. 18 : 18 1,00 (1,00) 2621
20. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 14 : 18 0,78 (0,78) 2621
21. Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha 14 : 18 0,78 (0,78) 2621
22. Christos Seizis Bar Bar Billiard Beroun z.s. 12 : 16 0,75 (0,75) 2621
23. Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 12 : 16 0,75 (0,75) 2621
24. Longdi Zhou MPC Pardubice z.s. 12 : 18 0,67 (0,67) 2621
25. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 19 : 16 1,19 (1,19) 2097
26. Filip Lukáč SK Delta Billiard Brno 16 : 16 1,00 (1,00) 2097
27. Ondřej Baloun MPC Pardubice z.s. 16 : 18 0,89 (0,89) 2097
28. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 13 : 16 0,81 (0,81) 2097
29. Miroslav Dorobant Řipská Billiard club 9 : 13 0,69 (0,69) 2097
30. Andrew Rush SK Delta Billiard Brno 11 : 17 0,65 (0,65) 2097
31. Serge Dupraz Billiard Club Balabuška, z.s. 12 : 19 0,63 (0,63) 2097
32. Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 9 : 15 0,60 (0,60) 2097
33. Balan Arivukkannan SK Delta Billiard Brno 16 : 13 1,23 (1,23) 1678
34. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 14 : 13 1,08 (1,08) 1678
35. Milan Ugrin BC Harlequin Praha 10 : 16 0,63 (0,63) 1678
36. Eva Mašková SK Billard Centrum Praha 7 : 12 0,58 (0,58) 1678
37. Dávid Erös Řipská Billiard club 6 : 12 0,50 (0,50) 1678
38. Roman Kára ml. Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 6 : 12 0,50 (0,50) 1678
39. David Dittrich BC Harlequin Praha 6 : 12 0,50 (0,50) 1678
40. Josef Eliáš Billiard Club Balabuška, z.s. 6 : 12 0,50 (0,50) 1678
41. Petra Krulichová BC Harlequin Praha 5 : 12 0,42 (0,42) 1678
42. Tomáš Praus MPC Pardubice z.s. 5 : 12 0,42 (0,42) 1678
43. Ondrej Ille SK Billard Centrum Praha 4 : 12 0,33 (0,33) 1678
44. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 4 : 12 0,33 (0,33) 1678
45. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 3 : 12 0,25 (0,25) 1678
46. Michaela Kocková MPC Pardubice z.s. 3 : 12 0,25 (0,25) 1678
47. Lucie Baranová SK Delta Billiard Brno 2 : 12 0,17 (0,17) 1678