Výsledková listina turnaje Stř.Č regionální liga / Kvalifikace na ČPTour 21.1.2017, Harlequ'in Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 31 : 17 1,82 (1,82) 1007
2. Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha 29 : 18 1,61 (1,61) 805
3. Stanislav Šimek SK Billard Centrum Praha 21 : 7 3,00 (3,00) 644
4. Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha 23 : 10 2,30 (2,30) 644
5. Michal Horák SK Billard Centrum Praha 18 : 7 2,57 (2,57) 515
6. Bert Ramp Řipská Billiard club 17 : 13 1,31 (1,31) 515
7. Jaromír Linha BC Harlequin Praha 18 : 16 1,13 (1,13) 515
8. Christos Seizis Bar Bar Billiard Beroun z.s. 18 : 16 1,13 (1,13) 515
9. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 13 : 9 1,44 (1,44) 412
10. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 15 : 12 1,25 (1,25) 412
11. Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 19 : 16 1,19 (1,19) 412
12. Pavel Teťour BC Harlequin Praha 13 : 12 1,08 (1,08) 412
13. Lukáš Moravec 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 13 : 13 1,00 (1,00) 412
14. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 15 : 16 0,94 (0,94) 412
15. Leoš Toms SK Billard Centrum Praha 12 : 13 0,92 (0,92) 412
16. Serge Dupraz BC Harlequin Praha 12 : 13 0,92 (0,92) 412
17. Stanislav Sudík Bar Bar Billiard Beroun z.s. 16 : 13 1,23 (1,23) 330
18. Robert Bene BC Harlequin Praha 11 : 9 1,22 (1,22) 330
19. Jan Krupička BC Golden Horn Praha 11 : 10 1,10 (1,10) 330
20. Martin Burda BC Harlequin Praha 10 : 10 1,00 (1,00) 330
21. Veronika Hubrtová BC Harlequin Praha 16 : 16 1,00 (1,00) 330
22. Petr Hrách Bar Bar Billiard Beroun z.s. 8 : 9 0,89 (0,89) 330
23. Pavel Balaštík BC Harlequin Praha 7 : 11 0,64 (0,64) 330
24. Mykola Mokrousov senior BC Harlequin Praha 6 : 11 0,55 (0,55) 330
25. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 10 : 12 0,83 (0,83) 264
26. Václav Šejna BC Harlequin Praha 10 : 12 0,83 (0,83) 264
27. Tomáš Lachman Bar Bar Billiard Beroun z.s. 9 : 11 0,82 (0,82) 264
28. Jakub Švéda Bar Bar Billiard Beroun z.s. 4 : 9 0,44 (0,44) 264
29. Pavel Mašek SK Billard Centrum Praha 3 : 9 0,33 (0,33) 264
30. David Christou Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3 : 9 0,33 (0,33) 264
31. Otto Novák Bar Bar Billiard Beroun z.s. 0 : 9 0,00 (0,00) 264
32. Petra Krulichová BC Harlequin Praha 0 : 9 0,00 (0,00) 264
33. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 6 : 9 0,67 (0,67) 211
34. Tomáš Svoboda SK Billard Centrum Praha 5 : 9 0,56 (0,56) 211
35. David Buch ČR Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3 : 9 0,33 (0,33) 211
36. Josef Cvejn BC Harlequin Praha 3 : 9 0,33 (0,33) 211
37. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 2 : 9 0,22 (0,22) 211
38. Martina Přivřelová BC Harlequin Praha 1 : 9 0,11 (0,11) 211