Výsledková listina turnaje Středočeský region 9 ball 2. kolo 25.2.2017, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Jaroslav Tichý SK Billard Centrum Praha 38 : 14 2,71 (2,71) 1007
2. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 39 : 33 1,18 (1,18) 805
3. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 29 : 20 1,45 (1,45) 644
4. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 26 : 21 1,24 (1,24) 644
5. Michal Horák SK Billard Centrum Praha 23 : 9 2,56 (2,56) 515
6. Serge Dupraz BC Harlequin Praha 21 : 16 1,31 (1,31) 515
7. Márijo Marič SK Billard Centrum Praha 20 : 16 1,25 (1,25) 515
8. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 22 : 24 0,92 (0,92) 515
9. Peter Vrba BC Harlequin Praha 23 : 14 1,64 (1,64) 412
10. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 17 : 12 1,42 (1,42) 412
11. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 16 : 13 1,23 (1,23) 412
12. Christos Seizis Bar Bar Billiard Beroun z.s. 18 : 16 1,13 (1,13) 412
13. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 19 : 17 1,12 (1,12) 412
14. Stanislav Šimek SK Billard Centrum Praha 16 : 15 1,07 (1,07) 412
15. David Christou Bar Bar Billiard Beroun z.s. 19 : 19 1,00 (1,00) 412
16. Petr Hrách Bar Bar Billiard Beroun z.s. 16 : 18 0,89 (0,89) 412
17. Pavel Mašek SK Billard Centrum Praha 14 : 13 1,08 (1,08) 330
18. Josef Cvejn BC Harlequin Praha 13 : 15 0,87 (0,87) 330
19. Mykola Mokrousov senior BC Harlequin Praha 12 : 14 0,86 (0,86) 330
20. Jakub Švéda Bar Bar Billiard Beroun z.s. 11 : 14 0,79 (0,79) 330
21. Jaroslav Chytráček SK Billard Centrum Praha 10 : 13 0,77 (0,77) 330
22. Jaromír Linha BC Harlequin Praha 11 : 15 0,73 (0,73) 330
23. Lukáš Moravec 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 10 : 16 0,63 (0,63) 330
24. Martin Burda BC Harlequin Praha 7 : 14 0,50 (0,50) 330
25. Robert Bene BC Harlequin Praha 7 : 11 0,64 (0,64) 264
26. Petra Krulichová BC Harlequin Praha 7 : 11 0,64 (0,64) 264
27. Pavol Beleš Billiard Club Balabuška, z.s. 9 : 15 0,60 (0,60) 264
28. Kamil Klejna Billiard Club Balabuška, z.s. 8 : 15 0,53 (0,53) 264
29. Tomáš Ullman 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 5 : 11 0,45 (0,45) 264
30. Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 4 : 11 0,36 (0,36) 264
31. Otto Novák Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3 : 11 0,27 (0,27) 264
32. Stanislav Sudík Bar Bar Billiard Beroun z.s. 3 : 11 0,27 (0,27) 264
33. Branislav Bím Bar Bar Billiard Beroun z.s. 7 : 11 0,64 (0,64) 211
34. Lukáš Chábek 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 6 : 11 0,55 (0,55) 211