Výsledková listina turnaje Kvalifikace na mistrovství ČR jednotlivců v poolbilliardu 10 ball 27.10.2018, Utopia Brno

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak Billiard Stars 20 : 1 20,00 (1,00) 1007
2. Balan Arivukkannan SK Delta Billiard Brno 20 : 5 4,00 (1,00) 1007
3. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 18 : 6 3,00 (1,00) 1007
4. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 20 : 8 2,50 (1,00) 1007
5. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 20 : 9 2,22 (1,00) 1007
6. Calvin Washburn Řipská Billiard club 20 : 9 2,22 (1,00) 1007
7. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 20 : 11 1,82 (1,00) 1007
8. Andrew Rush SK Delta Billiard Brno 19 : 13 1,46 (1,00) 1007
9. Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 19 : 11 1,73 (1,00) 805
10. Michal Horák SK Billard Centrum Praha 19 : 12 1,58 (1,00) 805
11. Márijo Marič SK Billard Centrum Praha 17 : 11 1,55 (1,00) 805
12. Jindřich Bohůnek SK Delta Billiard Brno 17 : 11 1,55 (1,00) 805
13. Christopher Can SK Delta Billiard Brno 18 : 12 1,50 (1,00) 805
14. James Akenhead Řipská Billiard club 16 : 13 1,23 (1,00) 805
15. Jan Gurský SK Delta Billiard Brno 15 : 15 1,00 (1,00) 805
16. Miloš Balay SK Delta Billiard Brno 15 : 15 1,00 (1,00) 805
17. Filip Lukáč SK Delta Billiard Brno 17 : 11 1,55 (1,00) 644
18. Josef Nechvíle Řipská Billiard club 18 : 13 1,38 (1,00) 644
19. Erik Kůs SK Delta Billiard Brno 18 : 13 1,38 (1,00) 644
20. Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 15 : 13 1,15 (1,00) 644
21. Enrik Tenk SK Delta Billiard Brno 14 : 13 1,08 (1,00) 644
22. Josef Eliáš Billiard Club Balabuška, z.s. 14 : 14 1,00 (1,00) 644
23. Tomáš Kryštůfek SK Delta Billiard Brno 14 : 16 0,88 (1,00) 644
24. Vladimír Škrhák SK Delta Billiard Brno 10 : 17 0,59 (1,00) 644
25. Milan Vašata SK Delta Billiard Brno 13 : 14 0,93 (1,00) 515
26. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 13 : 15 0,87 (1,00) 515
27. Milan Ugrin BC Harlequin Praha 13 : 15 0,87 (1,00) 515
28. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 13 : 17 0,76 (1,00) 515
29. Adam Trhlík BC Metropol České Budějovice 12 : 19 0,63 (1,00) 515
30. Eva Mašková SK Billard Centrum Praha 11 : 18 0,61 (1,00) 515
31. Marcel Kapitančik MPC Pardubice z.s. 10 : 18 0,56 (1,00) 515
32. Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 8 : 16 0,50 (1,00) 515
33. David Mrázek BC Metropol České Budějovice 12 : 18 0,67 (1,00) 412
34. Serge Dupraz Billiard Club Balabuška, z.s. 8 : 20 0,40 (1,00) 412
35. David Dittrich BC Harlequin Praha 8 : 20 0,40 (1,00) 412
36. Jan Bartoš MPC Pardubice z.s. 8 : 20 0,40 (1,00) 412
37. Lucie Baranová SK Delta Billiard Brno 7 : 20 0,35 (1,00) 412
38. Miroslav Cendelín MPC Pardubice z.s. 6 : 20 0,30 (1,00) 412
39. Jakub Markoš SK Delta Billiard Brno 4 : 20 0,20 (1,00) 412
40. Vítězslav Novák MPC Pardubice z.s. 3 : 20 0,15 (1,00) 412