Skupina A herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Alexander Samorodov David Dittrich Josef Eliáš Tomáš Ullmann výhryskórepořadí
Alexander Samorodov - 5:35:05:0315:31.
David Dittrich 3:5 - 5:02:5110:102.
Josef Eliáš 0:50:5 - 5:415:144.
Tomáš Ullmann 0:55:24:5 - 19:123.
Skupina B herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Michal Gavenčiak Jan Kotěra Petr Brancuský Jan Pechr výhryskórepořadí
Michal Gavenčiak - 5:15:15:0315:21.
Jan Kotěra 1:5 - 0:55:016:103.
Petr Brancuský 1:55:0 - 5:0211:52.
Jan Pechr 0:50:50:5 - 00:154.
Skupina C herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Martin Kníže Filip Lukáč Milan Ugrin Miroslav Cendelín výhryskórepořadí
Martin Kníže - 4:54:55:4113:143.
Filip Lukáč 5:4 - 4:55:0214:92.
Milan Ugrin 5:45:4 - 5:3315:111.
Miroslav Cendelín 4:50:53:5 - 07:154.
Skupina D herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Tomáš Vančura Serge Dupraz Jan Strádal Ondřej Číhal výhryskórepořadí
Tomáš Vančura - 5:31:53:519:133.
Serge Dupraz 3:5 - 2:52:507:154.
Jan Strádal 5:15:2 - 5:4315:71.
Ondřej Číhal 5:35:24:5 - 214:102.
Skupina E herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Pavel Halamka Pavel Weber Jakub Hanzlík Eva Mašková výhryskórepořadí
Pavel Halamka - 4:55:45:2214:112.
Pavel Weber 5:4 - 0:55:3210:121.
Jakub Hanzlík 4:55:0 - 4:5113:104.
Eva Mašková 2:53:55:4 - 110:143.
Skupina F herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Robin Vladyka Roman Mirakhmedov Petra Krulichová Michal Horák výhryskórepořadí
Robin Vladyka - 5:35:01:5211:82.
Roman Mirakhmedov 3:5 - 5:21:519:123.
Petra Krulichová 0:52:5 - 2:504:154.
Michal Horák 5:15:15:2 - 315:41.
Skupina G herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Lukáš Bernášek Milan Vašata Michal Sjatkovský Mykola Mokrousov seniorJames Akenhead výhryskórepořadí
Lukáš Bernášek - 5:15:34:55:2319:111.
Milan Vašata 1:5 - 4:54:51:5010:205.
Michal Sjatkovský 3:55:4 - 3:54:5115:194.
Mykola Mokrousov senior5:45:45:3 - 1:5316:163.
James Akenhead 2:55:15:45:1 - 317:112.
Skupina H herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
David Mrázek René Kulas Jindřich Bohůnek Marcel Kapitančik Petr Protopopov výhryskórepořadí
David Mrázek - 4:52:53:55:3114:184.
René Kulas 5:4 - 5:35:45:1420:121.
Jindřich Bohůnek 5:23:5 - 5:05:1318:82.
Marcel Kapitančik 5:34:50:5 - 5:0214:133.
Petr Protopopov 3:51:51:50:5 - 05:205.
Skupina I herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Michal Mihok Petr Dobrovolný Lukáš Moravec Petr Kavan Oleksandr Surovtsev výhryskórepořadí
Michal Mihok - 5:15:35:45:1420:91.
Petr Dobrovolný 1:5 - 5:32:55:0213:133.
Lukáš Moravec 3:53:5 - 5:44:5115:195.
Petr Kavan 4:55:24:5 - 5:1218:132.
Oleksandr Surovtsev 1:50:55:41:5 - 17:194.
Skupina J herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 5 vítězných her, postupující
Tomáš Kopecký Filip Lebduška Jan Bartoš Josef Nechvíle Milan Tomeček výhryskórepořadí
Tomáš Kopecký - 3:55:00:55:3213:133.
Filip Lebduška 5:3 - 5:14:51:5215:144.
Jan Bartoš 0:51:5 - 0:51:502:205.
Josef Nechvíle 5:05:45:0 - 5:1420:51.
Milan Tomeček 3:55:15:11:5 - 214:122.