Výsledková listina turnaje Kvalifikace MR jednotlivců 8 ball 15.9.2018, Harlequ'in Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Michal Gavenčiak Billiard Stars 15 : 2 7,50 (1,00) 1007
2. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 15 : 3 5,00 (1,00) 1007
3. Josef Nechvíle Řipská Billiard club 20 : 5 4,00 (1,00) 1007
4. Michal Horák SK Billard Centrum Praha 15 : 4 3,75 (1,00) 1007
5. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 20 : 9 2,22 (1,00) 1007
6. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 15 : 7 2,14 (1,00) 1007
7. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 19 : 11 1,73 (1,00) 1007
8. René Kulas SK Billard Centrum Praha 20 : 12 1,67 (1,00) 1007
9. Milan Ugrin BC Harlequin Praha 15 : 11 1,36 (1,00) 1007
10. Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 10 : 12 0,83 (1,00) 1007
11. Jindřich Bohůnek SK Delta Billiard Brno 18 : 8 2,25 (1,00) 805
12. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 11 : 5 2,20 (1,00) 805
13. Filip Lukáč SK Delta Billiard Brno 14 : 9 1,56 (1,00) 805
14. James Akenhead Řipská Billiard club 17 : 11 1,55 (1,00) 805
15. Ondřej Číhal O.S.Billiard club Royal Jihlava 14 : 10 1,40 (1,00) 805
16. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 18 : 13 1,38 (1,00) 805
17. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 11 : 8 1,38 (1,00) 805
18. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 14 : 11 1,27 (1,00) 805
19. Milan Tomeček SK Delta Billiard Brno 14 : 12 1,17 (1,00) 805
20. David Dittrich BC Harlequin Praha 10 : 10 1,00 (1,00) 805
21. Marcel Kapitančik MPC Pardubice z.s. 14 : 13 1,08 (1,00) 644
22. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 13 : 13 1,00 (1,00) 644
23. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 13 : 13 1,00 (1,00) 644
24. Mykola Mokrousov senior BC Harlequin Praha 16 : 16 1,00 (1,00) 644
25. Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 13 : 14 0,93 (1,00) 644
26. Roman Mirakhmedov SK Delta Billiard Brno 9 : 12 0,75 (1,00) 644
27. Tomáš Ullmann 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 9 : 12 0,75 (1,00) 644
28. Eva Mašková SK Billard Centrum Praha 10 : 14 0,71 (1,00) 644
29. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 9 : 13 0,69 (1,00) 644
30. Jan Kotěra DUNS Benátky n.J., z.s. 6 : 10 0,60 (1,00) 644
31. Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 13 : 10 1,30 (1,00) 515
32. Filip Lebduška MPC Pardubice z.s. 15 : 14 1,07 (1,00) 515
33. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 15 : 19 0,79 (1,00) 515
34. David Mrázek BC Metropol České Budějovice 14 : 18 0,78 (1,00) 515
35. Serge Dupraz Billiard Club Balabuška, z.s. 7 : 15 0,47 (1,00) 515
36. Miroslav Cendelín MPC Pardubice z.s. 7 : 15 0,47 (1,00) 515
37. Oleksandr Surovtsev BC Harlequin Praha 7 : 19 0,37 (1,00) 515
38. Josef Eliáš Billiard Club Balabuška, z.s. 5 : 14 0,36 (1,00) 515
39. Petra Krulichová BC Harlequin Praha 4 : 15 0,27 (1,00) 515
40. Jan Pechr MPC Pardubice z.s. 0 : 15 0,00 (1,00) 515
41. Lukáš Moravec 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 15 : 19 0,79 (1,00) 412
42. Milan Vašata SK Delta Billiard Brno 10 : 20 0,50 (1,00) 412
43. Petr Protopopov BC Harlequin Praha 5 : 20 0,25 (1,00) 412
44. Jan Bartoš MPC Pardubice z.s. 2 : 20 0,10 (1,00) 412