Výsledková listina turnaje Kvalifikace MR jednotlivců 9 ball 6.10.2018, Balabuška Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Miroslav Kraušner BC Mnichovo Hradiště 25 : 6 4,17 (1,00) 1007
2. James Akenhead Řipská Billiard club 23 : 8 2,88 (1,00) 1007
3. Michal Gavenčiak Billiard Stars 20 : 7 2,86 (1,00) 1007
4. Michal Mihok SK Delta Billiard Brno 25 : 9 2,78 (1,00) 1007
5. Tomáš Vančura BC Metropol České Budějovice 25 : 10 2,50 (1,00) 1007
6. Josef Nechvíle Řipská Billiard club 20 : 8 2,50 (1,00) 1007
7. Jan Kotěra DUNS Benátky n.J., z.s. 20 : 12 1,67 (1,00) 1007
8. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 23 : 15 1,53 (1,00) 1007
9. Lukáš Bernášek Billiard Club Balabuška, z.s. 21 : 10 2,10 (1,00) 805
10. Jan Bröschel Řipská Billiard club 19 : 11 1,73 (1,00) 805
11. Jindřich Bohůnek SK Delta Billiard Brno 18 : 11 1,64 (1,00) 805
12. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 20 : 14 1,43 (1,00) 805
13. Milan Ugrin BC Harlequin Praha 21 : 18 1,17 (1,00) 805
14. David Mrázek BC Metropol České Budějovice 21 : 21 1,00 (1,00) 805
15. Michal Měcháček BC Harlequin Praha 20 : 20 1,00 (1,00) 805
16. Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 14 : 15 0,93 (1,00) 805
17. Tomáš Kopecký Billiard Club Balabuška, z.s. 22 : 16 1,38 (1,00) 644
18. René Kulas SK Billard Centrum Praha 18 : 14 1,29 (1,00) 644
19. Radek Růčka MPC Pardubice z.s. 19 : 15 1,27 (1,00) 644
20. Petr Brancuský MPC Pardubice z.s. 20 : 16 1,25 (1,00) 644
21. Márijo Marič SK Billard Centrum Praha 21 : 17 1,24 (1,00) 644
22. Milan Tomeček SK Delta Billiard Brno 20 : 20 1,00 (1,00) 644
23. Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 14 : 16 0,88 (1,00) 644
24. Petr Dobrovolný O.S.Billiard club Royal Jihlava 12 : 15 0,80 (1,00) 644
25. Martin Volf 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 22 : 17 1,29 (1,00) 515
26. Michal Horák SK Billard Centrum Praha 19 : 19 1,00 (1,00) 515
27. Roman Kára ml. Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 16 : 17 0,94 (1,00) 515
28. Jan Strádal SK Billard Centrum Praha 17 : 20 0,85 (1,00) 515
29. Alexander Samorodov SK Billard Centrum Praha 12 : 17 0,71 (1,00) 515
30. Lukáš Moravec 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 12 : 17 0,71 (1,00) 515
31. Adam Trhlík BC Metropol České Budějovice 12 : 18 0,67 (1,00) 515
32. Michal Sjatkovský BC Golden Horn Praha 12 : 21 0,57 (1,00) 515
33. Ondřej Baloun MPC Pardubice z.s. 19 : 21 0,90 (1,00) 412
34. Jakub Hanzlík 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 15 : 18 0,83 (1,00) 412
35. Branislav Bím Bar Bar Billiard Beroun z.s. 17 : 21 0,81 (1,00) 412
36. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 17 : 23 0,74 (1,00) 412
37. Marcel Kapitančik MPC Pardubice z.s. 11 : 18 0,61 (1,00) 412
38. Josef Eliáš Billiard Club Balabuška, z.s. 9 : 21 0,43 (1,00) 412
39. Jan Bartoš MPC Pardubice z.s. 7 : 17 0,41 (1,00) 412
40. Serge Dupraz Billiard Club Balabuška, z.s. 7 : 20 0,35 (1,00) 412
41. Jan Pechr MPC Pardubice z.s. 11 : 24 0,46 (1,00) 330
42. Tomáš Ullmann 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 11 : 25 0,44 (1,00) 330
43. David Christou Bar Bar Billiard Beroun z.s. 11 : 25 0,44 (1,00) 330
44. Miroslav Cendelín MPC Pardubice z.s. 9 : 24 0,38 (1,00) 330
45. Petra Krulichová BC Harlequin Praha 5 : 25 0,20 (1,00) 330