Skupina A herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Jaroslav Tichý Serge Dupraz Pavel Hajn James Akenhead výhryskórepořadí
Jaroslav Tichý - 5:05:23:5213:72.
Serge Dupraz 0:5 - 0:54:504:154.
Pavel Hajn 2:55:0 - 3:5110:103.
James Akenhead 5:35:45:3 - 315:101.
Skupina B herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Adam Houdek Filip Lukáč Longdi Zhou Marek Škoda výhryskórepořadí
Adam Houdek - 5:45:35:0315:71.
Filip Lukáč 4:5 - 3:55:0112:103.
Longdi Zhou 3:55:3 - 5:0213:82.
Marek Škoda 0:50:50:5 - 00:154.
Skupina C herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Tomáš Vančura Jan Freiberk Milan Vašata František Kotršál výhryskórepořadí
Tomáš Vančura - 2:55:04:5111:103.
Jan Freiberk 5:2 - 5:24:5214:92.
Milan Vašata 0:52:5 - 3:505:154.
František Kotršál 5:45:45:3 - 315:111.
Skupina D herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Martin Galuška Martin Kníže Balan Arivukkannan René Kulas výhryskórepořadí
Martin Galuška - 5:21:55:4211:113.
Martin Kníže 2:5 - 2:52:506:154.
Balan Arivukkannan 5:15:2 - 3:5213:81.
René Kulas 4:55:25:3 - 214:102.
Skupina E herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Márijo Marič Michal Mihok Vladimír Škrhák Lucie Baranová Jiří Stehlík výhryskórepořadí
Márijo Marič - 0:55:35:15:2315:112.
Michal Mihok 5:0 - 5:45:15:3420:81.
Vladimír Škrhák 3:54:5 - 5:11:5113:164.
Lucie Baranová 1:51:51:5 - 1:504:205.
Jiří Stehlík 2:53:55:15:1 - 215:123.
Skupina F herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Petr Jelínek Andrew Rush Markéta Mlejnková Vladimíra Venhodová Bert Ramp výhryskórepořadí
Petr Jelínek - 5:25:25:32:5317:122.
Andrew Rush 2:5 - 3:55:43:5113:195.
Markéta Mlejnková 2:55:3 - 2:51:5110:184.
Vladimíra Venhodová 3:54:55:2 - 1:5113:173.
Bert Ramp 5:25:35:15:1 - 420:71.
Skupina G herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Zoltán Duna Filip Lebduška David Dittrich Pavel Doležal Jaromír Linha výhryskórepořadí
Zoltán Duna - 5:15:35:25:2420:81.
Filip Lebduška 1:5 - 4:55:04:5114:154.
David Dittrich 3:55:4 - 5:10:5213:153.
Pavel Doležal 2:50:51:5 - 1:504:205.
Jaromír Linha 2:55:45:05:1 - 317:102.
Skupina H herna  Utopia Brno, 10-ball, 5 vítězných her, postupující
Erik Kůs Tomáš Praus Petr Bartůněk Marek Novák Christopher Can výhryskórepořadí
Erik Kůs - 5:25:14:55:4319:121.
Tomáš Praus 2:5 - 5:01:55:4213:144.
Petr Bartůněk 1:50:5 - 5:31:517:185.
Marek Novák 5:45:13:5 - 1:5214:153.
Christopher Can 4:54:55:15:1 - 218:122.