Skupina A herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Jaroslav Tichý Filip Lukáč Martin Kníže Lukáš Moravec Tomáš Palek Tomáš Ullman výhryskórepořadí
Jaroslav Tichý - 4:24:21:44:14:0417:92.
Filip Lukáč 2:4 - 3:41:44:02:4112:164.
Martin Kníže 2:44:3 - 2:44:34:0316:143.
Lukáš Moravec 4:14:14:2 - 4:04:1520:51.
Tomáš Palek 1:40:43:40:4 - 4:118:175.
Tomáš Ullman 0:44:20:41:41:4 - 16:186.
Skupina B herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Adam Houdek Pavel Balaštík Milan Vašata Petr Kaščák Tomáš Kopecký Christopher Can výhryskórepořadí
Adam Houdek - 4:14:04:23:44:2419:91.
Pavel Balaštík 1:4 - 4:04:04:14:0417:52.
Milan Vašata 0:40:4 - 3:40:43:406:206.
Petr Kaščák 2:40:44:3 - 0:40:416:195.
Tomáš Kopecký 4:31:44:04:0 - 2:4315:114.
Christopher Can 2:40:44:34:04:2 - 314:133.
Skupina C herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Tomáš Vančura Tomáš Praus Jan Freiberk Jan Pechr Bert Ramp Lukáš Chábek výhryskórepořadí
Tomáš Vančura - 4:14:14:14:33:4419:101.
Tomáš Praus 1:4 - 4:14:14:24:1417:92.
Jan Freiberk 1:41:4 - 4:32:44:3212:184.
Jan Pechr 1:41:43:4 - 1:40:406:206.
Bert Ramp 3:42:44:24:1 - 4:3317:143.
Lukáš Chábek 4:31:43:44:03:4 - 215:155.
Skupina D herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Martin Galuška Michal Horák Jaroslav Javůrek Miroslav Cendelín René Kulas Miroslav Dorobant výhryskórepořadí
Martin Galuška - 4:34:34:2scr.3:4315:122.
Michal Horák 3:4 - 4:04:0scr.4:0315:41.
Jaroslav Javůrek 3:40:4 - 1:4scr.0:404:165.
Miroslav Cendelín 2:40:44:1 - scr.0:416:134.
René Kulas scr.scr.scr.scr. - scr.00:06.
Miroslav Dorobant 4:30:44:04:0scr. - 312:73.
Skupina E herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Roman Mirakhmedov Lukáš Bernášek Serge Dupraz David Dittrich Branislav Bím Martin Volf výhryskórepořadí
Roman Mirakhmedov - 4:04:3scr.4:04:1416:41.
Lukáš Bernášek 0:4 - 3:4scr.4:24:0211:103.
Serge Dupraz 3:44:3 - scr.4:21:4212:132.
David Dittrich scr.scr.scr. - scr.scr.00:06.
Branislav Bím 0:42:42:4scr. - 4:318:154.
Martin Volf 1:40:44:1scr.3:4 - 18:135.
Skupina F herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Zoltán Duna Jaroslav Chytráček Peter Vrba Jakub Hanzlík David Christou Christos Seizis výhryskórepořadí
Zoltán Duna - 4:2scr.4:34:24:0416:71.
Jaroslav Chytráček 2:4 - scr.4:11:44:2211:113.
Peter Vrba scr.scr. - scr.scr.scr.00:06.
Jakub Hanzlík 3:41:4scr. - 3:43:4010:165.
David Christou 2:44:1scr.4:3 - 4:1314:92.
Christos Seizis 0:42:4scr.4:31:4 - 17:154.
Skupina G herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Erik Kůs Filip Lebduška Ondřej Baloun Mykola Mokrousov seniorFrantišek Kotršál James Akenhead Pavol Beleš výhryskórepořadí
Erik Kůs - 4:23:44:24:12:44:0421:133.
Filip Lebduška 2:4 - 4:14:32:40:44:1316:174.
Ondřej Baloun 4:31:4 - 4:33:40:44:1316:195.
Mykola Mokrousov senior2:43:43:4 - 1:41:42:4012:247.
František Kotršál 1:44:24:34:1 - 4:34:3521:161.
James Akenhead 4:24:04:04:13:4 - 4:3523:102.
Pavol Beleš 0:41:41:44:23:43:4 - 112:226.
Skupina H herna  Balabuška Praha, 9-ball, 4 vítězné hry, postupující
Jan Strádal Alexander Samorodov Aleš Janošťák Milan Ugrin Otto Novák Longdi Zhou Martin Zvolánek výhryskórepořadí
Jan Strádal - 1:44:14:14:12:44:3419:143.
Alexander Samorodov 4:1 - 3:44:34:01:44:1420:132.
Aleš Janošťák 1:44:3 - 4:24:01:44:1418:144.
Milan Ugrin 1:43:42:4 - 4:31:44:1215:205.
Otto Novák 1:40:40:43:4 - 0:44:018:206.
Longdi Zhou 4:24:14:14:14:0 - 4:0624:51.
Martin Zvolánek 3:41:41:41:40:40:4 - 06:247.