Výsledková listina turnaje MR seniorů 8 ball 19.3.2017, Harlequ'in Praha

Pořadí Jméno Klub Skóre Koeficient (playoff) Body
1. Andrew Rush SK Delta Billiard Brno 37 : 11 3,36 (3,13) 10000
2. Tomáš Urbánek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 37 : 30 1,23 (1,23) 8000
3. Petr Kavan Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 35 : 11 3,18 (1,90) 6400
4. David Vajner 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 33 : 25 1,32 (1,18) 6400
5. Petr Jelínek SK Delta Billiard Brno 29 : 14 2,07 (1,89) 5120
6. Oto Zeman Řipská Billiard club 26 : 15 1,73 (1,88) 5120
7. Jiří Vacek SK Billard Centrum Praha 35 : 20 1,75 (1,46) 5120
8. František Kotršál Bar Bar Billiard Beroun z.s. 31 : 17 1,82 (1,36) 5120
9. Vít Komárek O.S.Billiard club Royal Jihlava 24 : 15 1,60 (1,86) 4096
10. Robin Vladyka BC Harlequin Praha 25 : 14 1,79 (1,30) 4096
11. Martin Burda BC Harlequin Praha 25 : 24 1,04 (1,00) 4096
12. Michal Měcháček BC Harlequin Praha 25 : 23 1,09 (0,93) 4096
13. Vladimír Škrhák SK Delta Billiard Brno 21 : 22 0,95 (0,91) 4096
14. Pavel Halamka BC Harlequin Praha 28 : 22 1,27 (0,88) 4096
15. Jiří Frejka Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 19 : 23 0,83 (0,79) 4096
16. Jan Mrňák BC Harlequin Praha 23 : 21 1,10 (0,73) 4096
17. Jan Hetflejš MPC Pardubice z.s. 13 : 17 0,76 (1,00) 3277
18. Jiří Skrbek BC Lysá nad Labem 15 : 19 0,79 (0,89) 3277
19. Jaroslav Lener BC Golden Horn Praha 22 : 20 1,10 (0,82) 3277
20. Ivan Kočí BC Harlequin Praha 19 : 22 0,86 (0,75) 3277
21. Martin Kníže MPC Pardubice z.s. 17 : 17 1,00 (0,58) 3277
22. Mykola Mokrousov senior BC Harlequin Praha 15 : 21 0,71 (0,58) 3277
23. Petr Brancuský st. MPC Pardubice z.s. 14 : 19 0,74 (0,56) 3277
24. Jaroslav Javůrek MPC Pardubice z.s. 14 : 17 0,82 (0,11) 3277
25. Jan Šafařík Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 21 : 17 1,24 (0,78) 2621
26. Miloš Žalman MPC Pardubice z.s. 17 : 17 1,00 (0,67) 2621
27. Pavel Weber Billiard Club Balabuška, z.s. 21 : 17 1,24 (0,67) 2621
28. Jan Dončuk MPC Pardubice z.s. 10 : 18 0,56 (0,33) 2621
29. Vlastimil Hájek Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 15 : 21 0,71 (0,22) 2621
30. Jaroslav Hamáček O.S.Billiard club Royal Jihlava 11 : 21 0,52 (0,11) 2621
31. Robert Bene BC Harlequin Praha 14 : 14 1,00 (1,00) 2097
32. Petr Smutný O.S.Billiard club Royal Jihlava 10 : 12 0,83 (1,00) 2097
33. Pavel Kadlec Billiardový klub Bio-Systém Plzeň z.s. 8 : 10 0,80 (1,00) 2097
34. Pavel Doležal SK Delta Billiard Brno 8 : 11 0,73 (1,00) 2097
35. Robert Paťcha 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 8 : 12 0,67 (1,00) 2097
36. Josef Pavlas 1. Billiardový Club Děčín, z. s. 7 : 11 0,64 (1,00) 2097
37. Robert Božovský Biliar klub Ekvita Kladno 5 : 14 0,36 (1,00) 2097
38. Jaroslav Hořeňovský MPC Pardubice z.s. 5 : 15 0,33 (1,00) 2097
39. Martin Severa BC Harlequin Praha 4 : 12 0,33 (1,00) 2097
40. Josef Škodný MPC Pardubice z.s. 2 : 12 0,17 (1,00) 2097
41. Ilona Žalmanová MPC Pardubice z.s. 8 : 14 0,57 (1,00) 1678
42. Dana Martišková Řipská Billiard club 7 : 16 0,44 (1,00) 1678
43. Vlastimil Šlajs Billiard Club Casablanca Tábor z.s. 4 : 16 0,25 (1,00) 1678
44. Ludmila Konvalinová MPC Pardubice z.s. 3 : 16 0,19 (1,00) 1678
45. Josef Cvejn BC Harlequin Praha 1 : 16 0,06 (1,00) 1678