Skupina A herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Andrew Rush Petr Smutný Petr Zuklín Martin Chládek výhryskórepořadí
Andrew Rush - 4:24:34:0312:51.
Petr Smutný 2:4 - 4:34:2210:92.
Petr Zuklín 3:43:4 - 4:3110:113.
Martin Chládek 0:42:43:4 - 05:124.
Skupina B herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Márijo Marič Pavel Halamka Pavel Kadlec Miroslava Hubrtová výhryskórepořadí
Márijo Marič - 4:14:04:2312:31.
Pavel Halamka 1:4 - 4:24:229:82.
Pavel Kadlec 0:42:4 - 4:216:103.
Miroslava Hubrtová 2:42:42:4 - 06:124.
Skupina C herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Jan Mrňák Jiří Skrbek Martin Kníže Rudolf Bílek výhryskórepořadí
Jan Mrňák - 4:14:14:0312:21.
Jiří Skrbek 1:4 - 1:44:216:103.
Martin Kníže 1:44:1 - 4:229:72.
Rudolf Bílek 0:42:42:4 - 04:124.
Skupina D herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Tomáš Urbánek Josef Pavlas Jaroslav Lener Tomáš Vančura výhryskórepořadí
Tomáš Urbánek - 4:14:32:4210:83.
Josef Pavlas 1:4 - 3:41:405:124.
Jaroslav Lener 3:44:3 - 4:2211:91.
Tomáš Vančura 4:24:12:4 - 210:72.
Skupina E herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Robin Vladyka Pavol Beleš Pavel Doležal Petr Kavan výhryskórepořadí
Robin Vladyka - 2:44:14:3210:81.
Pavol Beleš 4:2 - 1:41:416:104.
Pavel Doležal 1:44:1 - 3:418:93.
Petr Kavan 3:44:14:3 - 211:82.
Skupina F herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Vladimír Urban Jaroslav Hořeňovský Jan Hetflejš Michal Jaborník výhryskórepořadí
Vladimír Urban - 4:12:43:419:92.
Jaroslav Hořeňovský 1:4 - 4:11:416:93.
Jan Hetflejš 4:21:4 - 2:417:104.
Michal Jaborník 4:34:14:2 - 312:61.
Skupina G herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Oto Zeman Vladimír Škrhák Ludmila Konvalinová Jiří Frejka Radek Růčka výhryskórepořadí
Oto Zeman - 4:14:34:13:4315:92.
Vladimír Škrhák 1:4 - 4:14:32:4211:123.
Ludmila Konvalinová 3:41:4 - 1:42:407:165.
Jiří Frejka 1:43:44:1 - 3:4111:134.
Radek Růčka 4:34:24:24:3 - 416:101.
Skupina H herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Jan Dončuk Tomáš Novotný Jaroslav Javůrek Mykola Mokrousov seniorSerge Dupraz výhryskórepořadí
Jan Dončuk - 2:44:01:40:417:124.
Tomáš Novotný 4:2 - 4:34:20:4312:112.
Jaroslav Javůrek 0:43:4 - 0:41:404:165.
Mykola Mokrousov senior4:12:44:0 - 0:4210:93.
Serge Dupraz 4:04:04:14:0 - 416:11.
Skupina I herna  Harlequ'in Praha, 10-ball, 4 vítězné hry, 3 postupující
Jindřich Hochman Pavel Weber Josef Škodný Robert Božovský Josef Cvejn výhryskórepořadí
Jindřich Hochman - 1:43:44:14:1212:102.
Pavel Weber 4:1 - 4:24:04:1416:41.
Josef Škodný 4:32:4 - 2:44:3212:143.
Robert Božovský 1:40:44:2 - 4:329:134.
Josef Cvejn 1:41:43:43:4 - 08:165.