Skupina A herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Andrew Rush Robert Paťcha Josef Pavlas výhryskórepořadí
Andrew Rush - 4:14:228:31.
Robert Paťcha 1:4 - 4:215:62.
Josef Pavlas 2:42:4 - 04:83.
Skupina B herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Tomáš Urbánek Pavel Doležal Robert Božovský výhryskórepořadí
Tomáš Urbánek - 4:22:416:62.
Pavel Doležal 2:4 - 1:403:83.
Robert Božovský 4:24:1 - 28:31.
Skupina C herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Oto Zeman Pavel Kadlec Josef Škodný Roman Mošnička výhryskórepořadí
Oto Zeman - 4:04:04:1312:11.
Pavel Kadlec 0:4 - 4:31:415:113.
Josef Škodný 0:43:4 - 0:403:124.
Roman Mošnička 1:44:14:0 - 29:52.
Skupina D herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Robin Vladyka Petr Smutný Vlastimil Šlajs Pavel Vlk výhryskórepořadí
Robin Vladyka - 4:04:04:1312:11.
Petr Smutný 0:4 - 4:14:028:52.
Vlastimil Šlajs 0:41:4 - 2:403:124.
Pavel Vlk 1:40:44:2 - 15:103.
Skupina E herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Martin Burda Vlastimil Hájek Michal Jaborník Serge Dupraz výhryskórepořadí
Martin Burda - 2:44:22:418:103.
Vlastimil Hájek 4:2 - 1:40:415:104.
Michal Jaborník 2:44:1 - 3:419:92.
Serge Dupraz 4:24:04:3 - 312:51.
Skupina F herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Vladimír Škrhák Jan Dončuk Radek Růčka František Vrzák výhryskórepořadí
Vladimír Škrhák - 0:41:44:215:104.
Jan Dončuk 4:0 - 1:42:417:82.
Radek Růčka 4:14:1 - 4:0312:21.
František Vrzák 2:44:20:4 - 16:103.
Skupina G herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Pavel Halamka Pavel Weber Vladimír Šťastný Luboš Louda výhryskórepořadí
Pavel Halamka - 4:34:04:2312:51.
Pavel Weber 3:4 - 4:34:2211:92.
Vladimír Šťastný 0:43:4 - 4:217:103.
Luboš Louda 2:42:42:4 - 06:124.
Skupina H herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Jiří Frejka Jaroslav Javůrek Jindřich Hochman Pavol Beleš výhryskórepořadí
Jiří Frejka - 4:14:04:2312:31.
Jaroslav Javůrek 1:4 - 1:42:404:124.
Jindřich Hochman 0:44:1 - 4:228:72.
Pavol Beleš 2:44:22:4 - 18:103.
Skupina I herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Jan Mrňák Petr Brancuský st. Márijo Marič Tomáš Vančura výhryskórepořadí
Jan Mrňák - 4:11:43:418:93.
Petr Brancuský st. 1:4 - 1:40:402:124.
Márijo Marič 4:14:1 - 2:4210:62.
Tomáš Vančura 4:34:04:2 - 312:51.
Skupina J herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Jan Hetflejš Mykola Mokrousov seniorPavel Kořínek Rudolf Bílek výhryskórepořadí
Jan Hetflejš - 4:04:13:4211:52.
Mykola Mokrousov senior0:4 - 3:44:017:84.
Pavel Kořínek 1:44:3 - 3:418:113.
Rudolf Bílek 4:30:44:3 - 28:101.
Skupina K herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Jiří Skrbek Martin Kníže Petr Zuklín Libor Neuberg výhryskórepořadí
Jiří Skrbek - 2:44:32:418:113.
Martin Kníže 4:2 - 4:14:2312:51.
Petr Zuklín 3:41:4 - 3:407:124.
Libor Neuberg 4:22:44:3 - 210:92.
Skupina L herna  Harlequ'in Praha, 8-ball, 4 vítězné hry, 2 postupující
Jaroslav Lener Ivan Kočí Miroslava Hubrtová Martin Chládek výhryskórepořadí
Jaroslav Lener - 4:04:14:0312:11.
Ivan Kočí 0:4 - 4:32:416:113.
Miroslava Hubrtová 1:43:4 - 2:406:124.
Martin Chládek 0:44:24:2 - 28:82.