2. kolo I. liga týmů Kolbenka podruhé6. 5. 2018, Billiard Centrum Harfa
2 : 1  Bar Bar Billiard Beroun A : MPC Pardubice - junioři
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Christos Seizis Matouš Vlk 5 4
9-ball František Kotršál Jan Zbořil ml. 6 2
14.1 nekonečná scr.
0 : 3  Bar Bar Billiard Beroun B : BC Příchovice
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Jakub Švéda Matouš Hora 3 5
9-ball David Christou Tereza Erhartová 5 6
14.1 nekonečná Branislav Bím Patrik Novák 1 65
2 : 1  BC Harlequin Praha C : BC Casablanca Tábor C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball David Dittrich Sandra Krejčová 5 2
9-ball Milan Ugrin Jiří Frejka 6 2
14.1 nekonečná Mykola Mokrousov senior Miloslav Borkovec 30 45
0 : 3  Balabuška Praha B : Delta Billiard Brno B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Petr Kraisinger Kateřina Kotolanová 3 5
9-ball Jaroslav Šícha Jan Čmelík 1 6
14.1 nekonečná Pavol Beleš Milan Vašata 32 40
2 : 1  Balabuška Praha C : Delta Billiard Brno C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Pavel Weber Balan Arivukkannan 2 5
9-ball Tomáš Kopecký Lucie Baranová 6 2
14.1 nekonečná scr.
3 : 0  1. Billiardový klub Děčín : MPC Pardubice - junioři
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Martin Volf Jan Zbořil ml. 5 1
9-ball David Vajner Jakub Ouhrabka 6 2
14.1 nekonečná Lukáš Moravec Matouš Vlk 47 24
1 : 2  BC Harlequin Praha B : BC Casablanca Tábor B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Josef Lomský Roman Mošnička 5 2
9-ball scr.
14.1 nekonečná Jaromír Linha Libor Neuberg 31 65
2 : 1  Bar Bar Billiard Beroun B : Delta Billiard Brno C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Branislav Bím Lucie Baranová 5 1
9-ball Jakub Švéda Balan Arivukkannan 3 6
14.1 nekonečná scr.
1 : 2  BC Harlequin Praha C : Delta Billiard Brno B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball David Dittrich Kateřina Kotolanová 3 5
9-ball Mykola Mokrousov senior Jan Čmelík 2 6
14.1 nekonečná Milan Ugrin Milan Vašata 65 56
2 : 1  BC Harlequin Praha B : BC Casablanca Tábor C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Josef Lomský Sandra Krejčová 5 0
9-ball scr.
14.1 nekonečná Jaromír Linha Miloslav Borkovec 65 19
0 : 3  Balabuška Praha C : BC Casablanca Tábor B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Pavel Weber Tomáš Suchánek 1 5
9-ball Josef Eliáš Roman Mošnička 5 6
14.1 nekonečná Tomáš Kopecký Libor Neuberg 40 65
2 : 1  Bar Bar Billiard Beroun A : BC Příchovice
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball scr.
9-ball František Kotršál Tereza Erhartová 6 2
14.1 nekonečná Christos Seizis Patrik Novák 63 23
1 : 2  Balabuška Praha B : BC BIO Systém Plzeň o.s. B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Pavol Beleš Jan Šafařík 0 5
9-ball Kamil Klejna Jan Sopper 3 6
14.1 nekonečná Petr Kraisinger Roman Kára ml. 62 38
1 : 2  BC Harlequin Praha C : BC Casablanca Tábor B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Mykola Mokrousov senior Roman Mošnička 5 4
9-ball David Dittrich Libor Neuberg 5 6
14.1 nekonečná Milan Ugrin Tomáš Suchánek 44 46
1 : 2  1. Billiardový klub Děčín : BC Příchovice
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Lukáš Moravec Patrik Novák 4 5
9-ball Martin Volf Tereza Erhartová 6 4
14.1 nekonečná David Vajner Matouš Hora 32 34
3 : 0  Bar Bar Billiard Beroun A : BC BIO Systém Plzeň o.s. B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball František Kotršál Roman Kára ml. 5 1
9-ball Christos Seizis Jan Sopper 6 5
14.1 nekonečná Oto Zeman Jan Šafařík 65 56
2 : 1  Bar Bar Billiard Beroun B : MPC Pardubice - junioři
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball David Christou Jakub Ouhrabka 5 3
9-ball Branislav Bím Matouš Vlk 4 6
14.1 nekonečná Jakub Švéda Jan Zbořil ml. 66 42
2 : 1  Balabuška Praha B : Delta Billiard Brno C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Pavol Beleš Balan Arivukkannan 0 5
9-ball Petr Kraisinger Lucie Baranová 6 3
14.1 nekonečná scr.
1 : 2  BC Harlequin Praha B : Delta Billiard Brno B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Josef Lomský Kateřina Kotolanová 4 5
9-ball scr.
14.1 nekonečná Jaromír Linha Milan Vašata 65 24
1 : 2  Balabuška Praha C : BC Casablanca Tábor C
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Pavel Weber Sandra Krejčová 3 5
9-ball Josef Eliáš Jiří Frejka 0 6
14.1 nekonečná Tomáš Kopecký Miloslav Borkovec 42 39
1 : 2  1. Billiardový klub Děčín : BC BIO Systém Plzeň o.s. B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Martin Volf Jan Šafařík 0 5
9-ball David Vajner Jan Sopper 2 6
14.1 nekonečná Lukáš Moravec Roman Kára ml. 65 32
2 : 1  Bar Bar Billiard Beroun A : BC Casablanca Tábor B
hráč tým 1 hráč tým 2 body tým 1 body tým 2
8-ball Christos Seizis Tomáš Suchánek 3 5
9-ball František Kotršál Roman Mošnička 6 2
14.1 nekonečná Oto Zeman Libor Neuberg 64 31